Akademisyenler ve Bireysel Araştırmacılar için Avrupa Araştırma Konseyi Bilgi Günü

InnoPark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. ve TÜBİTAK işbirliği ile düzenlenen ‘Akademisyenler ve Bireysel Araştırmacılar için Avrupa Araştırma Konseyi Bilgi Günü’ 03 Mayıs 2018 tarihinde Saat 14:00 De InnoPark Seminer Salonunda yapılacaktır.

InnoPark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. ve TÜBİTAK işbirliği ile düzenlenen  ‘Akademisyenler ve Bireysel Araştırmacılar için Avrupa Araştırma Konseyi Bilgi  Günü’  03 Mayıs 2018 tarihinde Saat 14:00 De InnoPark Seminer Salonunda yapılacaktır.
 
Gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında ERC Ulusal İrtibat Noktası Dr. Derya DÖNERTAŞ ERC Programı’nın prensipleri, başvuru ve değerlendirme kriterleri, TÜBİTAK’ın ERC programı özelinde sunduğu destekler ve başarılı bir ERC projesi yazımında dikkat edilebilecek noktalar konusunda bilgi sunacaktır.
 
Avrupa Birliği’nin Ar-Ge ve Yenilik Programı Horizon 2020’nin üç bileşenden ilki olan Bilimsel Mükemmeliyet Destekleri başlığı altındaki ERC programı, öncül (frontier) araştırma projelerini ve bu projeleri gerçekleştirecek olan bilim insanlarını sadece bilimsel mükemmeliyet kriterine göre değerlendirerek fonlamaktadır.
Etkinliğimize katılımınızdan onur duyarız.
 
NOT:
Bilgi gününe kayıt yaptıran her akademisyenin 7 Haziran 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan “Ufuk 2020 Marie Sklodowska – Curie Çağrı Konferansı” ulaşımı ve yemek masrafları InnoPark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. tarafından karşılanacaktır.,