Araştırmacılar İçin

  • Modül 1: Farkındalık, Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Hizmetleri: Bu modül ile araştırmacıların sanayi ile işbirliği yapma, hibe projeleri geliştirme, teknoloji ve inovasyon konularında bilgi sahibi kılınması ve farkındalıklarının arttırılması amaçlanmaktadır. Bilgi günleri, eğitimler, duyurular ve yayınlar bu modül kapsamında gerçekleştirilmektedir.
  • Modül 2: Destek Programlarından Yararlanmaya Yönelik Hizmetler: Bu modül çerçevesinde araştırmacıların ulusal-uluslararası hibe destek programlarından yararlanmalarını sağlamak için bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirmenin yanı sıra, proje geliştirme desteği ve idari destek verilmektedir. Hibe Projeleri Geliştirme birimimiz Modül 2 kapsamında faaliyetlerini yürütmektedir.
  • Modül 3: Proje Geliştirme/Yönetim Hizmetleri (Üniversite Sanayi İşbirliği Faaliyetleri): Bu modül ile üniversite – sanayi arasındaki işbirliğinin arttırılması hedeflenmektedir. Araştırmacıların ortak çalışma yapabilecekleri firmalarla bir araya getirilmesi, ortak Ar-Ge projeleri geliştirilmesi, işbirliği günlerinin düzenlenmesi gibi faaliyetler ÜSİ Proje Geliştirme birimimiz tarafından yürütülmektedir.
  • Modül 4: Fikri Sınai Hakların Yönetimi ve Lisanslama Hizmetleri: Bu modül kapsamında ÖzÜ ve araştırmacılara ait fikri ve sınai mülkiyet haklarının ve ticarileştirme süreçlerinin yönetimi yapılmaktadır. Patent araştırmaları, tescil süreçleri ve takibi, Modül 2 ve Modül 3 kapsamında imzalanacak sözleşmelerin hazırlanması ve kontrolü, ticarileştirme faaliyetlerinin yürütülmesi Fikri Mülkiyet Hakları Yönetim birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Modül 5: Şirketleşme ve Girişimcilik Hizmetleri: Bu modül ile yeni ürün ve teknolojilerin ekonomiye kazandırılmasına yönelik olarak araştırmacıların girişimcilik faaliyetleri desteklenmektedir. Girişim Fabrikası birimimiz tarafından yürütülen faaliyetler kapsamında fikirlerinin projelendirilmesi, pazarlama, hukuk ve idari işlemler gibi konularda danışmanlık, eğitim vb. hizmetler verilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?