InnoPark Konya TGB’de COVID-19 Tedbirleri Hk.

 

InnoPark’ta çalışanların, InnoPark’tan hizmet alanların ve bunların aileleri ve temas halinde oldukları diğer kişilerin ve milletimizin sağlığı her şeyden önemlidir. Bu nedenle, dünyada hızla yayılan ve etkileri ülkemizde de görülmeye başlanan COVID-19 virüsü ile ilgili bazı olağanüstü önlemleri almak zorunda kaldık. Bu önlemler kapsamında, InnoPark Konya TGB Yönetici A.Ş., Bölgede mesai saatlerinde minimum sayıda nöbetçi personel bulunduracak olup işe gelmeyen InnoPark personeli hizmetlerini evden çalışma (Home Office)  yöntemiyle verecektir.  
Alınan tedbirler kapsamında Mayıs ayının sonuna kadar;
  • İstediğiniz takdirde InnoPark Konya TGB Yönetici A.Ş. nin tüm personeli ile mesai saatleri içinde telefon ve elektronik ortamda( e-posta, SMS veya WhatsApp)  aracılığıyla iletişime geçebileceğinizi belirtiriz. Ayrıca, InnoPark personelinin hafta içi her gün 09:00 – 10:30  ve  13:30 – 15:00 saatleri arasında online toplantı halinde olduğu aşağıdaki Google Hangouts linki üzerinden online olarak InnoPark personeli ile görüşme imkanından faydalanabilirsiniz.
Google Hangouts Linki:
Hafta içi her gün 09:00 – 10:30  ve  13:30 – 15:00 saatleri arasında  InnoPark personeli ile görüntülü toplantıya katılmak için lütfen şu bağlantıyı tıklayın 
  • Mücbir durumlar (muafiyet belgesi imza, destek talebi, yeni proje başlatma, proje tamamlama, KDV/gümrük muafiyeti, sözleşme, danışmanlık/eğitim vb. hizmet talebi, başvuru vb. işlemler) için ihtiyaç duyulan operasyonlar, hafta içi her gün saat 08:30 – 13:00 arasında hizmet verecek InnoPark Konya TGB Yönetici A.Ş nöbetçi personeli tarafından gerçekleştirilerek mutad işlerin aksamadan yürütülmesi sağlanacaktır.
  • Kendi sağlığınız ve ailenizin sağlığı için lütfen InnoPark’ın nöbetçi personeli ile iletişimi öncelikle telefon veya elektronik ortamda (e-posta, WhatsApp, SMS, Google Meet) yapmanızı önemle rica ederiz. Nöbetçi personel listesi ve iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiş olup, yönetim koridorunda COVİD-19 önlemlerini içeren bir “Bilgilendirme Panosu” oluşturulmuştur.
  •  
  • Bu süreçte hafta içi (Pzt.-Cuma) günlerde tabldot öğle yemeği çıkarılacak olup Sağlık Bakanlığı önlemleri gereğince yemekhanede kısıtlı sayıda kişiye yemek servisi yapılacaktır.  Cumartesi günleri tabldot yemek hizmeti verilmeyecektir.
  • Öğle yemeği, tabldot yemek hizmetinden yararlanmak isteyen firmalarımızın talebi esas alınarak çıkarılacağı için her haftanın Cuma günleri saat 16:00’ya kadar Ertan Kanık’a (GSM: 0533 150 52 02) bir sonraki hafta için firma bazında günlük kaç kişilik yemek talebiniz olduğunun iletilmesi gerekmektedir.
  • Ablok’taki firmalar, çalışan personeli için yemekleri kendi iş yerinde servis verilecek şekilde toplu olarak veya tek kullanımlık self servis tepsilerine alabilecek olup personel yemeklerini çalıştıkları ofislerde yiyeceklerdir.  B-D1-D2 Bloktaki personel, her masada bir kişi olacak ve kendi firmasından kişilerle bir arada olacak şekilde yemek yiyebileceklerdir.
  • Toplantı ve seminer salonları kilitli bulundurulacaktır. Toplantı odası tahsisi minimum düzeyde yapılacak olup Toplantı salonları makul gerekçe belirtilmek koşuluyla çok gerekli olması halinde toplantı öncesi ve toplantı sonrası dezenfekte edilmek üzere özel izinle tahsis edilebilecektir.
  • Teknopark sakinlerinin toplu halde aynı mekanda bulunmasını önlemek amacıyla personel taşıma servisi bir sonraki duyuruya kadar durdurulmuştur.
Yukarıdaki tedbirlere ek olarak Bölgemizdeki ortak alanlarda periyodik temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri düzenli aralıklarla ve titizlikle yapılmaya devam edecektir. Bu konuda şikayet ve talepleriniz olursa lütfen nöbetçi personele bildiriniz.
Tüm kiracılarımızın Sağlık Bakanlığımız ve diğer resmi ve yetkili merciler tarafından yayınlanan yasak, mükellefiyet ve önlemlere titizlikle uyması, kiralamış oldukları işyerlerinin temizlik, düzen, hjyen ve dezenfeksiyonunu  sağlaması kendi sorumluluğundadır. .
Bu koşullarda, tüm hizmetlerimizi sizlerin ve milletimizin sağlığını gözeterek aksamasız ve hızlı biçimde yürütmeye çaba göstereceğimizi bilmenizi, bu konudaki talep, istek ve beklentilerinizi doğrudan bizlere iletmenizi dileriz.
Ülkemizin ve dünyanın COVİD-19 felaketini en hızlı biçimde ve en az zararla atlatarak kısa zamanda selamate kavuşmasını diler, yaşadığımız olağanüstü duruma ait önlemlere titizlikle uymanız beklentisi ile hep beraber vereceğimiz bu mücadelenin en kısa sürede başarıya ulaşmasını temenni ederiz.
 
Saygılarımızla,
 
Prof.Dr. Fatih Mehmet Botsalı
Genel Müdür

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?