Firmalarımız

Firma Adı

Kuruluş Tarihi

Sektör

Web Sayfası

Nace Kodları

Innopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. 24.11.2015 Enerji,Gıda Sanayi,Hayvancılık,İlaç,Kimya,Makine ve Teçhizat İmalatı,Medikal,Otomotiv,Otomotiv Yan Sanayi,Sağlık,Savunma Sanayi,Havacılık,Tarım,Tekstil,Telekomünikasyon,Toprak Sanayi,Yazılım,Biyoteknoloji,Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri,Elektronik,İmalat Sanayi,Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri,Otomotiv Tasarımı ve Mühendislik,Silah ve Mühimmat İmalatı,Biyomedikal,Uzay https://innopark.com.tr/ Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)
THK PROJE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 15.05.2015 Makine ve Teçhizat İmalatı http://www.thkdanismanlik.com Başka yerde sınıflandırılmamış diğer özel amaçlı makinelerin imalatı
FİRDEVS DENTAL SAĞLIK MAK. EĞİT. OTOM. HAYV. LTD. ŞTİ. 11.11.2011 Sağlık,İmalat Sanayi http://www.fidevsdental.com.tr, Firdevs Dental Dişçi çimentosu, dişçilik mumları, dolgu maddesi, kemik tedavisinde kullanılan çimento, jel preparat, steril adhezyon bariyeri, dikiş malzemesi (katgüt hariç), doku yapıştırıcısı, laminarya, emilebilir hemostatik, vb. imalatı
ERS ELEKTRONİK OTOMASYON MAK. ELK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 03.07.2009 Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri www.ersotomasyon.com.tr Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)
MİNORİS ORGANİK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 10.03.2016 Kimya http://www.minorisorganik.com.tr, www.minorisbaby.com Parfüm ve koku verici diğer sıvı ürün, manikür/pedikür müstahzarı, güneş koruyucu ürünler, dudak ve göz makyajı ürünü, banyo tuzu, kozmetik veya kişisel bakım amaçlı pudra, sabun ve organik yüzey aktif müstahzarı, deodorant, vb. imalatı (kolonya hariç)
CABİTAŞ MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ. 21.06.1993 Yazılım www.cabitas.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
NOGAYT ENDÜSTRİ KİMYA AR-GE İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 09.02.2018 Kimya www.sitrett.com Dezenfektan imalatı (tarımsal ve diğer kullanımlar için) (hijyenik maddeler, bakteriostatlar ve sterilize ediciler dahil),Sabun, yıkama ve temizleme müstahzarları (deterjanlar) ile sabun olarak kullanılan müstahzarlar imalatı (kişisel bakım için olanlar ile ovalama toz ve kremleri hariç)
TERRA YAZILIM BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK DANIŞMANLIK OTOMOTİV VE LOJİSTİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 10.06.2016 Yazılım terrayazılım.com.tr Bilgisayar danışmanlık faaliyetleri (donanım gereksinimleri gibi donanımla ilgili bilişim konularında uzman görüşü sağlanması, bilgisayar gereksinimlerinin belirlenmesi, bilgisayar sistemlerinin planlanması ve tasarlanması vb.)
İSG YOL HARİTASI YAZ. DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 06.04.2018 Yazılım Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
INNOPARK TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ A.Ş. 10.04.2018 Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri www.innoparktto.com.tr İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)
REMOTURK ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 29.08.2018 Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
KARBONSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 12.07.2019 Yazılım www.karbonsoft.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ TİCARET  A.Ş. 02.07.2009 Yazılım,Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri www.sanlab.com.tr Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb),Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)
AKDI MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 13.05.2019 Makine ve Teçhizat İmalatı,Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri www.akdimuhendislik.com Başka yerde sınıflandırılmamış diğer özel amaçlı makinelerin imalatı
MayaSU ARGE İNOVASYON DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 03.01.2020 Kimya mayasu.com.tr Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil),Uçucu yağların imalatı
SEYFETTİN SİNAN GÜLTEKİN 08.11.2012 İnşaat Karayolları, demiryolları ve diğer raylı yolların, liman ve havaalanlarının aydınlatma ve sinyalizasyon sistemlerinin tesisatı (havaalanı pisti aydınlatmasının tesisatı dahil)
KONSENS TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 11.05.2020 Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri www.konsens.com.tr Çıplak baskılı devre kartlarının imalatı
JETMASTER TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 05.10.2020 Elektronik Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
SELKOD ELEKTRONİK YAZILIM DANIŞMANLIK MAKİNA GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 26.10.2020 Elektronik Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
FENNİ AGRO VE KİMYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 04.03.2019 Yazılım www.fenniagro.com Sanayide kullanılan işlem kontrol amaçlı teçhizatların imalatı
ARS BİYOLOJİK ÜRÜNLER VE LABORATUVAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 19.03.2021 İlaç,Sağlık Laboratuvar için hazır kültür ortamları, model hamurları, kompozit diyagnostik reaktifler veya laboratuvar reaktifleri imalatı
İNNORMA ARGE A.Ş. 09.06.2021 Enerji Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)
ARAF YAZILIM VE OTOMASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 06.02.2018 Yazılım www.arafyazilim.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
TALİSA MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 17.06.2020 Yazılım www.talisamuhendislik.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
PERİSFER MEDİKAL ARGE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 19.06.2020 Medikal www.perisfer.com Teknik kullanım amaçlı tekstil ürünleri ve eşyaları imalatı (fitil, lüks lambası gömleği, tekstil malzemesinden hortumlar, taşıma veya konveyör bantları, elek bezi ve süzgeç bezi dahil)
UÇAK YAZILIM DANIŞMANLIK TİCARET LTD. ŞTİ. 07.01.2021 Yazılım www.ucakyazilim.com.tr Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
ARMOM TEKNOLOJİ MAKİNA VE YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ 26.02.2019 Yazılım Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
İLSİYU APP YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 07.10.2021 Yazılım,Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
PASO MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ 27.10.2021 Makine ve Teçhizat İmalatı,Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri Başka yerde sınıflandırılmamış diğer özel amaçlı makinelerin imalatı
ELFATEK ELEK. MAK. VE OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 27.06.2006 Elektronik https://www.elfatek.com.tr/tr Seyrüsefere yardımcı telsiz cihazları ile uzaktan kumandalı kontrol cihazlarının (roketler, füzeler, makineler vb) imalatı
FİRMANET YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. 02.09.2020 Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri www.firmanet.com.tr Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
BİOPEAK TARIM BİYOTEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 10.02.2020 Tarım,Biyoteknoloji www.biopeaktarim.com.tr Temel eczacılık ürünlerinin imalatı (antibiyotik, vitamin, salisilik asit gibi ilaçların imalatında farmakolojik özelliklerinden yararlanmak üzere tıbbi olarak etken maddeler ile kan ürünlerinin, salgı bezi ve ekstrelerin, hormonların vb. imalatı)
RANGE DIGITAL YAZILIM BİLGİ İŞLEM OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 16.12.2021 Otomotiv,Yazılım,Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
SADETEK TEKNOLOJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 18.01.2022 Yazılım,Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
CREALEAF YAZ. TAS. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 23.03.2022 Yazılım Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
SENZOR BİYOTEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 25.03.2022 Kimya Biyoteknolojiyle ilgili araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri
ÖNALLAR TARIM MAKİNELERİ ANONİM ŞİRKETİ 01.01.1996 Makine ve Teçhizat İmalatı,Tarım https://www.onallar.com.tr Tarım ve bahçecilikte kullanılan sıvı veya toz atma, dağıtma veya püskürtme makinelerinin imalatı (sulama cihazları, pülverizatörler, zirai mücadelede kullanılan portatif sıvı ve toz püskürtücüler vb.)
YAYBİS EĞİTİM BİLİŞİM YAYINCILIK ÇÖZÜMLERİ LTD. ŞTİ. 05.05.2022 Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
M SOLAR OPTOELEKTRONİK MALZEMELER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 10.05.2022 Enerji Enerji projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (kömür, petrol ve gaz gibi enerji yakıtları kullananlar ile nükleer, su, güneş, rüzgar ve diğer enerjiler için santrallere ve enerji iletim ve dağıtım hatlarına yönelik hizmetler)
WİSEST YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ 19.10.2021 Yazılım Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
MELİORA EĞİTİM HİZMETLERİ BASIM YAYIN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 08.02.2019 Yazılım Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
PAEN MÜHENDİSLİK OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 05.09.2022 Makine ve Teçhizat İmalatı,Otomotiv Ticaret,Otomotiv Yan Sanayi El veya motor gücü ile çalışan kaldırma, taşıma, yükleme ya da boşaltma makinelerinin imalatı (vinç palangası, yük asansörü, bocurgat, demir ırgat, kriko, forklift, kaldırma ve taşıma kuleleri, vinçler, hareketli kaldırma kafesleri vb.)
BEMATEK MALZEME TEKNOLOJİLERİ PROJE DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 01.09.2020 Kimya,Savunma Sanayi bematek.com.tr Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil),Tabanca, revolver (altıpatlar), av tüfeği, havalı tabanca, cop, vb. askeri amaçlı olmayan ateşli silahlar ve benzeri aletlerin ve bunların parçalarının imalatı,Askeri silah ve bunların parçalarının imalatı (büyük toplar, savaş araçları, füzeatarlar, torpil kovanları, ağır makineli tüfekler, vb.),Metallerin ısıl işlem ve anodlama, sertleştirme, vernikleme, vb. yüzey işlemleri, elektroliz, çinkoyla galvanizleme veya kimyasal işlemlerle metalik kaplama (kalay ve nikel kaplama hariç) ve plastik, teflon, vb. metal dışı malzemelerle kaplama faaliyeti
BAY E BİLİŞİM DANIŞMANLIK EĞİTİM BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 24.04.2013 Yazılım,Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri www.bayebilisim.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
ATİKER YAZILIM VERİ İŞLEM A.Ş 31.12.2019 Yazılım www.atikeryazilim.com.tr Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
ARNİKON MÜHENDİSLİK A.Ş. 16.01.2014 Makine ve Teçhizat İmalatı,İmalat Sanayi El veya motor gücü ile çalışan kaldırma, taşıma, yükleme ya da boşaltma makinelerinin imalatı (vinç palangası, yük asansörü, bocurgat, demir ırgat, kriko, forklift, kaldırma ve taşıma kuleleri, vinçler, hareketli kaldırma kafesleri vb.)
VİRMODE YAZILIM VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 20.12.2017 Enerji,Yazılım https://www.virmode.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
AXI TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ 18.01.2023 Makine ve Teçhizat İmalatı,Elektronik Diyotların, transistörlerin, diyakların, triyaklar, tristör, rezistans, ledler, kristal, röle, mikro anahtar, sabit veya ayarlanabilir direnç ve kondansatörler ile elektronik entegre devrelerin imalatı
TARENSA MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ 01.02.2023 İlaç,Makine ve Teçhizat İmalatı,Tarım www.tarensa.com Yangın söndürücüler, püskürtme tabancaları, buhar veya kum püskürtme makineleri vb. sıvı ve tozları atan, dağıtan ya da püskürten mekanik cihazların imalatı
TREDIUM BATARYA HÜCRESİ VE TEMİZ ENERJİ DEPOLAMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş. 20.10.2022 Enerji www.tredium.com.tr Şarj edilebilir pil ve batarya ile bunların parçalarının imalatı
ARTUNGE ARGE ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 23.02.2023 Yazılım,Elektronik Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
PARD MÜHENDİSLİK VE OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 18.09.2017 Kimya,Makine ve Teçhizat İmalatı,Biyoteknoloji,İmalat Sanayi,Mühendislik/Mimarlık Faaliyetleri https://www.superex.com.tr/ Gıda ve içeceklerin endüstriyel olarak hazırlanması veya imalatı için bys. makinelerin imalatı (ekmek, bisküvi, makarna, şekerleme, çikolata, şeker, et, meyve, sebze, sıvı ve katı yağlar vb.nin hazırlanması veya imalatı için sanayi makineleri)
DEMİRCİ KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 13.12.2021 Kimya,Perakendecilik,Petrol ve Petrol Ürünleri,Savunma Sanayi www.demircikimya.com Endüstriyel kimyasalların toptan ticareti (anilin, matbaa mürekkebi, kimyasal yapıştırıcı, havai fişek, boyama maddeleri, sentetik reçine, metil alkol, parafin, esans ve tatlandırıcı, soda, sanayi tuzu, parafin, nitrik asit, amonyak, sanayi gazları vb.)
BİYOSEN TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 11.04.2023 Makine ve Teçhizat İmalatı,Telekomünikasyon,Elektronik Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
ERAKTEK İNOVASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON BİLİŞİM LABORATUVAR EKİPMANLARI ÜRETİM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 11.04.2023 Makine ve Teçhizat İmalatı,Telekomünikasyon,Elektronik Endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının kurulum hizmetleri (endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının ve otomatik üretim tesislerinin tasarımı ve montajı, endüstriyel zaman ölçüm alet ve cihazlarının kurulumu) (otomasyon destekliler dahil)
TURKOS ELEKTRONİK YAZILIM MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 02.01.2019 Makine ve Teçhizat İmalatı,Yazılım,İmalat Sanayi https://www.sasantek.com/ Seyrüsefere yardımcı telsiz cihazları ile uzaktan kumandalı kontrol cihazlarının (roketler, füzeler, makineler vb) imalatı
LIMTECH ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 04.05.2023 Yazılım,Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri,Elektronik Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
Muhammet Mustafa Arslan 13.06.2023 Telekomünikasyon,Elektronik https://www.linkedin.com/in/muhammet-mustafa-arslan-51a734167/ Bys. diğer elektronik bileşenlerin imalatı,Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.),Elektrikli sinyalizasyon, güvenlik veya trafik kontrol ekipmanlarının imalatı (demir yolları, kara yolları, iç su yolları, taşıt park alanları, limanlar ve hava meydanları için) (trafik ışıkları ve sinyal donanımları dahil),Tartı aletleri ve baskül imalatı (ev ve dükkanlarda kullanılan terazi ve kantarlar, sürekli ölçüm için tartılar, taşıt baskülleri (köprü tipi basküller) vb.) (kuyumculukta ve laboratuvarlarda kullanılan hassas tartılar hariç)
MEG AVIATION İNOVASYON LTD. ŞTİ. 11.07.2023 Havacılık,Tarım,Yazılım Sıcak hava balonu, zeplin, planör, delta kanatlı planör ve diğer motorsuz hava araçlarının imalatı
Hasan Ekici 11.07.2023 Gıda Sanayi,Makine ve Teçhizat İmalatı Gıda ve içeceklerin endüstriyel olarak hazırlanması veya imalatı için bys. makinelerin imalatı (ekmek, bisküvi, makarna, şekerleme, çikolata, şeker, et, meyve, sebze, sıvı ve katı yağlar vb.nin hazırlanması veya imalatı için sanayi makineleri)
APPLY YATIRIM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. 14.07.2023 Yazılım www.applyyatirim.com Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
ZİENİCS MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME YAZILIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 26.07.2023 Yazılım,Elektronik www.zienics.com Mühendislik danışmanlık hizmetleri (bir projeyle bağlantılı olarak yapılanlar hariç)
AHMET GÜLTEKİN 27.07.2023 Makine ve Teçhizat İmalatı İklimlendirme cihazlarının (klimalar) imalatı (motorlu taşıtlarda kullanılanlar dahil)
MERLAB  İNOVASYON BİLİM VE TEKNOLOJİ SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. 01.04.2012 Hayvancılık,Makine ve Teçhizat İmalatı,Medikal,Sağlık,Tarım www.merlabltd.com.tr Tarım ve bahçecilikte kullanılan sıvı veya toz atma, dağıtma veya püskürtme makinelerinin imalatı (sulama cihazları, pülverizatörler, zirai mücadelede kullanılan portatif sıvı ve toz püskürtücüler vb.),Tıbbi, cerrahi veya laboratuvar sterilizasyon aletlerinin imalatı,Cerrahi, tıbbi ve ortopedik alet ve cihazların toptan ticareti,Tarım, hayvancılık ve ormancılık makine ve ekipmanları ile aksam ve parçalarının toptan ticareti (traktör, tarımsal römork, pulluk, gübre yayma makinesi, mibzer, biçer döver, süt sağma makinesi, kümes hayvanları makineleri, arıcılık makineleri, vb.)
PL MAKİNE MÜHENDİSLİK VE YAZILIM LTD. ŞTİ. 14.09.2023 Savunma Sanayi,İmalat Sanayi Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dahil)
ZİNKY OYUN YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ 25.05.2021 Yazılım https://www.zinkygames.com/ Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)
CHIPKON ELEKTRONİK YAZILIM OTOMASYON LTD. ŞTİ. 04.10.2023 Elektronik Diyotların, transistörlerin, diyakların, triyaklar, tristör, rezistans, ledler, kristal, röle, mikro anahtar, sabit veya ayarlanabilir direnç ve kondansatörler ile elektronik entegre devrelerin imalatı
PEMS ENERJİ YÖNETİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. 24.10.2023 Elektronik Yüklü elektronik kart imalatı (yüklü baskılı devre kartları, ses, görüntü, denetleyici, ağ ve modem kartları ile akıllı kartlar vb.)
EGEATERA MEDİKAL CİHAZLARI SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 26.12.2023 Sağlık Mekano terapi cihazları, masaj aletleri, psikolojik eğilim-testi aletleri (tamamen hareketsiz mekano terapi cihazları hariç), ozon terapi, oksijen terapi, aerosol terapi ve solunum cihazları imalatı
RAYTECH TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ SAN. TİC. A.Ş. 26.12.2023 Makine ve Teçhizat İmalatı Endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının kurulum hizmetleri (endüstriyel işlem kontrol ekipmanlarının ve otomatik üretim tesislerinin tasarımı ve montajı, endüstriyel zaman ölçüm alet ve cihazlarının kurulumu) (otomasyon destekliler dahil)
GTOL SAVUNMA HAVACILIK VE UZAY SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ 17.11.2023 Savunma Sanayi,Havacılık,Uzay Uçak ve benzer hava taşıtlarının imalatı (uçak veya uçak motorlarının fabrikalarda büyük çaplı revizyonu ve değiştirilmesi dahil)

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?