PRIMA Bilgi Günü İçin Seyahat Desteği

Ufuk 2020 PRIMA Programı 2020 yılı çağrılarının Şubat ayında açılması öngörülmektedir. Açılacak çağrıya yönelik PRIMA Bilgi Günü ve Networking Etkinliği 3 Şubat 2020 tarihinde Barselona,İspanya’da düzenlenecektir.
Etkinlik Programı’na buradankayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Etkinlikte PRIMA Vakfı yetkilileri tarafından Akdeniz’de su yönetimi, Akdeniz’de tarım sistemleri, geleneksel Akdeniz gıdaları, su-çevre-gıda-ekosistem kesişimi gibi öncelikleri kapsayan 2020 çağrıları ve başvuru koşulları hakkında bilgilendirme yapılacak, düzenlenecek networking öğle yemeği aracılığıyla katılımcılar birbirleriyle tanışabilecek ve söz konusu çağrılar kapsamında işbirliği ve ortak proje geliştirebilme fırsatlarını tartışabilecektir.
PRIMA Programı hakkındaki sorularınız için prima@tubitak.gov.tr adresi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Seyahat Desteği başvuru süreci hakkındaki sorularınız için seyahat@h2020.org.tr adresi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
TÜBİTAK Seyahat Destekleri Hakkında Önemli Notlar:
Destek, seyahatin gerçekleşmesinden en az 15 gün önce veya seyahatin gerçekleşmesinden sonra dönüş tarihinden itibaren en fazla 1 ay içerisinde yapılan başvurular için verilebilmektedir.
Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Sağlıklı bir değerlendirme ve geri dönüş süreci yürütebilmek adına Seyahat Destekleri başvurularının seyahatten önce yapılacaksa en geç 19 Ocak 2020, seyahat dönüşünde yapılacaksa en geç 4 Mart 2019 tarihine kadar yapılması beklenmektedir.
 TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?