Fikir Fabrikası Programı’nda Güncel Duyurular

Sevgili Girişimci Adayları;

Fikir Fabrikası programının ön kuluçka sürecindeki ilk eğitimleri ve mentörlük görüşmelerinin bir bölümünü değerli katılımlarınızla gerçekleştirdik. Bu süreçte sizlerin eğitim ve mentörlük seanslarında odalara daha rahat katılabilmeniz için tüm odalar ve odalara ait linkler yeniden düzenlenmiştir.

ETKİNLİK TAKVİMİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK MEVCUT DEĞİLDİR. BU BAĞLANTIYLA TAKVİME ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu düzenleme kapsamında daha önceden gerçekleştirdiğiniz tüm ZOOM oturumu kayıtları iptal olmuştur.

Lütfen aşağıdaki ZOOM linkleri aracılığıyla tüm eğitim odalarına kaydınızı gerçekleştiriniz. Kaydınızı gerçekleştirdiğinizde eğitim odalarına ulaşımınızı sağlayacak linkler e-posta adresinize iletilecektir.


Eğitim Odaları Kayıt Linki:

  • Fikir Fabrikası – Yalın Kanvas ve İş Modeli Kanvası Eğitimi

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_NDo6mTuMQwKjfVFiW8b4iw

  • Fikir Fabrikası – İş Planı Yazma Eğitimi

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_VKd5n_XESDCJO1tDO-AtOQ

  • Fikir Fabrikası – Girişimciler için Temel FSMH Eğitimi

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_wVj209GGRtCV6-TWKTLzVg


Mentörlük Odaları Direkt Bağlantı Linkleri:

Programda yer alan her eğitimden bir gün önce yayınlanan kayıt doğrulama formu ve bu form sonuçlarına göre yapılan program kapsamında gerçekleşecek mentörlük seansları için ilgili odalara aşağıdaki linkler üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu linkler için herhangi bir yere kayıt yaptırmanıza gerek kalmamakla birlikte yalnızca linke tıklayarak görüşmeye giriş yapabileceksiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

Fikir Fabrikası Programı kapsamında yürütülen ön kuluçka sürecinin bitiminin hemen ardından, tarihi daha sonra ilan edilecek olan Demoday (Jüri) etkinliği ile 10 girişim ekibi kuluçka sürecine katılmaya hak kazanacaktır. Demoday etkinliğinde girişim ekipleri aldıkları eğitim ve mentörlüklerden elde ettikleri kazanımlarla sunumlarını gerçekleştirecektir. Kuluçka sürecine geçmeye hak kazanan bu 10 girişim ekibine 10.000 TL tutarında başlangıç desteği verilecektir.


ÖNEMLİ UYARI:

Lütfen tüm etkinlik takvimini, WhatsApp grubunu ve mentörlük günlerinden bir gün önce açıklanan mentörlük görüşme saatlerini sıkı bir şekilde takip ederek programa uyunuz. Eğitim ve mentörlükler için telafi oturumları maalesef yapılamayacaktır. Eğitim ve mentörlüklere katılım oranı demoday etkinliğinde jüri için direkt bir değerlendirme kriteri olmamakla birlikte dolaylı olarak değerlendirmelere yansıyacaktır.

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?