PowerUp! 2020 için başvurular başladı.

Avrupa’da 24 ülkede eş zamanlı gerçekleşecek olan ve dünyanın enerji odaklı en büyük start-up yarışmalarından biri olan PowerUp! 2020 için başvurular başladı.
PowerUp kapsamında içerisinde Türkiye’nin de olduğu 14 ülkeden seçilecek 1’er startup, 2 Haziran 2020’de Krakow’da (Polonya) yapılacak Grand Final’de sahne alacak ve seçilecek startup’lara 65.000 Euro nakit ödül dağıtılacak. Grand Final’de yer alacak startup’lar, uluslararası seçkin yatırımcıların önünde işlerini anlatmanın ötesinde 150.000 Euro’dan başlayan yatırım imkanına da sahip olacaklar.
Türkiye’den seçilecek 8 startup ise, 11-12 Nisan 2020’de İstanbul’daki Bootcamp’e davet edilecek olup 14 Nisan 2020‘de İstanbul’da düzenlenecek ülke finalinde ise enerji sektörü aktörleri ve yatırımcılardan oluşan jüri tarafından Türkiye’yi Krakow’daki Grand Final’de temsil edecek 1 startup belirlenecek.
PowerUp Startup yarışmasına  enerji, temiz çevre teknolojileri, akıllı şehirler, elektrikli araçlar, akıllı ulaşım uygulamaları, batarya ve depolama teknolojileri, solar teknolojiler ve siber güvenlik alanlarındaki teknoloji girişimleri başvurabiliyor. 
Ayrıca, InnoEnergy’nin +300 kurumdan oluşan global iş ve müşteri ağına katılım ve her yıl 1 defa yapılan dünyanın en büyük enerji network etkinliği The Business Booster’a katılım hakkı gibi iş geliştirme fırsatları da yine PowerUp kapsamında yer alan start-up’ları bekliyor.
Başvuru için son tarih 5 Mart 2020!
Başvuru ve detaylar: http://powerup.innoenergy.com/
Sorularınız için: basarkaya@sabanciuniv.edu

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?