Global Game Jam – 2023 InnoPark ev sahipliğinde yeniden Konya’da!

Global Game Jam, 2009 yılından beri düzenlenen, dünyanın en büyük oyun geliştirme etkinliğidir.
Her yıl etkinlik tarihinde tüm dünyada yüzlerce GGJ merkezinde binlerce oyun geliştirici, hikaye yazarı, ses sanatçısı ve farklı kitleden birçok insan buluşmaktadır. Bir araya gelen takımlar, o yıla özel olarak belirlenen temadan yola çıkarak 48 saat içinde çalışan bir oyun yapmayı hedefler.
GGJ bir yarışma değildir. Aksine, tüm katılımcıların deneyim paylaşımına, iş birliğine ve yaratıcılığına odaklanan global bir vizyon etkinliğidir. GGJ’ye her deneyim seviyesinden, farklı farklı disiplinlerden ve karma profile sahip yelpazeden geliştiriciler katılır.

Yazılımcılar, oyun geliştiricileri, senaryo yazarları, grafik tasarımcılar, animasyon tasarımcıları, ses tasarımcıları gibi her profilden geliştiricilerin geleceği etkinlikte 48 saat boyunca eğlenceli etkinlikler, yepyeni bilgiler ve yeni tanışacağın geliştiriciler seni bekliyor.

Bu yıl Unity, GitHub, İntel, AutoDesk gibi devlerin sponsorluğunda gerçekleşecek Global Game Jam – 2023; InnoPark’ın  ev sahipliğinde ve Konya Sanayi Odası’nın destekleriyle InnoPark’ta gerçekleştirilecek.

Etkinlik 30 Ocak Pazartesi Günü Saat 14:00’da başlayacak ve takip eden 48 saat boyunca aralıksız sürecek.

Etkinlik boyunca dinlenme alanı, yemek servisi, atıştırmalık ikramı gibi konular ev sahibi InnoPark ve destekçiler tarafından karşılanacaktır.

InnoPark katılımcılara servis ile ulaşım imkanı sağlayacaktır.

Katılımcıların aşağıda bulunan 2 kayıt formunu da doldurması zorunludur.

 

Kayıt formu için tıklayınız. Kayıt Formu 2

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?