ICODIA Dijital Endüstri Konferansı Tamamlandı!

ICODIA Dijital Endüstri Konferansına Yoğun Katılım
InnoPark tarafından Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, KOP Bölgesel Kalkınma İdaresi, Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya Sanayi Odası ve Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak düzenlenen ICODIA 2023- 3nd International Conference on Digital Industry and Engineering Applications başlıklı uluslararası konferans 3-4 Ekim 2023’de Necmettin Erbakan Üniversitesinde gerçekleştirildi.
Konferansın açılış oturumuna Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ali Kahraman, Necmettin Erbakan Üniversitesi Uzay ve Havacılık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Murat Dilmeç, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vehbi Konarılı, Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi Genel Müdürü Mustafa Sezai Öztürk, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Dr. Aziz Hakan Altun, Innopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kemal Özarpa, akademisyenler, sanayiciler, araştırmacılar ve öğrenciler katıldı.
Konferansa Türkiye, ABD, Hindistan, Almanya ve İngiltere’den konuşmacılar bildiriler sundu. Oldukça yoğun katılım olan ICODIA’23, dijital dönüşüm alanında fikirlerin, başarı öykülerinin, en iyi uygulamaların, vaka çalışmalarının, deneyimlerin, gelişmelerin ve öngörülerin etkileşimi, paylaşımı ve tartışılması için önemli bir fırsat oluşturdu. Sempozyum sırasında dijital teknoloji alanında çalışan FİGES ve DEMSAY firmaları ürün ve teknolojilerini sergiledi. Konferansa yoğun katılım olduğu gözlendi.

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?