INNOPARK KTO,KSO, KTB ADINA TEKNOLOJİ YARIŞMALARINA KATILACAK TAKIMLARA DESTEK SAĞLIYOR!

InnoPark: Konya’daki üniversitelerin öğrencilerinin oluşturduğu yarışma takımlarının ulusal ve uluslararası düzeydeki bilimsel ve teknolojik  temalı yarışmalara katılımı konusunda sponsorluk yapıyor. InnoPark; Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsası’nın her yıl yarışma takımlarına verilmek üzere ayırdığı bütçeyi bu kuruluşlar adına yarışma takımlarına dağıtmak üzere sponsor kuruluşlarla protokol imzaladı. Destek programının amacının; “Bölgemizden başarılı iş fikirleri çıkmasına katkı sağlamak ve üniversite öğrencilerinin ülkemizin kalkınması ve gelişmesine katkı sağlama konusunda farkındalık sahibi olmasını ve motive edilmesini temin etmek.” olduğu belirtildi.

 

Yarışma Takımları aşağıdaki linkten erişeceği formu doldurarak en geç 15 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru yapabilecek. Başvurular alınma sırasına göre değerlendirilecek. Bu nedenle, destek programına başvurular 15 Mayıs 2022 tarihinden önce kapatılabilecek. Başvuru için TIKLAYINIZ.

 

Destek programına başvuran takımlar değerlendirilirken; yarışma ekibinin amaç ve hedefleri, hedefe ulaşmadaki yeterlilik/hazırlık düzeyi, farklı disiplinler / üniversitelerden katılımcı barındırması, önceki başarıları göz önüne alınacak. Program tarafından desteklenecek takımların program sponsoru olan kurumların görünürlüğünü sağlaması ön koşulu bulunuyor.

 

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?