INNOPARK'A GİRİŞ BAŞVURUSU
Bölgenin İnovasyon Üssü'nde Yerinizi Alın
INNOPARK’A YENİ FİRMA BAŞVURUSU SÜRECİ
1.Başvuru

Başvuru yapacak firma InnoPark Girişimci Kabul ve İzleme Birimi Uzmanı’ndan destek alarak başvuru formlarını tamamlar ve başvurusunu gerçekleştirir.

2.Değerlendirme

Bölgede gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz proje;  öğretim üyeleri ve sektör uzmanlarından oluşan 3 kişilik bir heyet öncülüğünde değerlendirilir.

3.Karar

Değerlendirme sonucunda InnoPark Konya TGB Yönetici A.Ş’nin de uygun bulduğu firmalar ofis kiralama veya inşaat alanı tahsisi için sözleşme imzalar.

Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Ar-Ge veya yazılım geliştirme faaliyeti yürütmek isteyen kuruluşlar yürütmek istediği proje ile InnoPark’a başvuru yaparlar. Başvuru konusu proje üniversite öğretim üyeleri ve sektör uzmanlarından oluşan 3 kişilik bir heyet tarafından değerlendirilerek Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesine kabul edilip edilmeyeceğine karar verilir.InnoPark Konya Teknoloji Geliştirme bölgesi Yönetici A.Ş, ilgili değerlendirme komisyonu tarafından bölgeye kabul edilebilir bulunan işletmelere faaliyetlerini yürütebileceği ofis ve üretim alanları kiralar veya kendi binasını yapmaları için inşaat alanı tahsis eder.

INNOPARK UZMANLARI İLE İLETİŞİME GEÇİN
yaseminpp
Yasemin METİN GÜLBAHÇE
Kabul ve İzleme Ofisi Uzmanı
ertanpp
Ertan Kanık
Kabul ve İzleme Ofisi Uzmanı

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?