ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ
Tüm faaliyetlerimizi TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi şartları ile uyumlu sürdürerek sürekli iyileşme sağlıyoruz.
Diğer yandan küresel pandemiye karşı alınan önlemler kapsamında "TSE COVID-19 Güvenli Hizmet" şartları ile sürdürerek hizmet sunuyoruz.
cevrepolitikası

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  • InnoPark, yasal mevzuat ve düzenlemeler çerçevesinde, gelecek nesiller için sürdürülebilir ve yeşil bir yaşam amacı ile çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi,
  • Çalışanlar ve kiracıları “YEŞİL TÜKETİCİLER” haline getirmek için özendirici ve destekleyici politikalar izlemeyi,
  • Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması, oluşabilecek kirliliğin kaynağında önlenmesini sağlayarak çevre bilinci ile örnek bir kurum olmak için tüm gücüyle çalışmayı,
  • Çevresel riskleri belirleyerek yönetmeyi,
  • Çevre boyutlarıyla bağlantılı yasal sorumlulukları yerine getirmeyi ve başta çalışanlar olmak üzere paydaşların da çevre bilincinin arttırılması için çaba göstermeyi taahhüt eder.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Türkiye’nin inovasyon parkı olan InnoPark, yasal gereklilikler, sosyal, ekonomik ve teknolojik gelişmeler ve paydaşlarımızın istek ve beklentilerini göz önüne alarak paydaşlarımızla işbirliği içinde muhataplarımıza beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak için yılmadan çaba gösterir.
  • Bölgemize uluslararası standartlarda teknopark hizmeti sunarak inovasyon ekosistemine önemli katkılar sağlayan InnoPark, güçlü bir öğrenme süreci uygulayarak kalite yönetim sistemimizin etkin ve verimli biçimde sürdürülmesini sağlar, kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştiren ve iyileştiren bir kurum olmanın sürdürülebilirliğimiz için vazgeçilmez bir unsur olduğuna inanır.
  • Tüm süreçlerimizde olası riskleri tahmin ederek kontrol etmeye önem verir, riskleri kontrol ederek, fırsatları değerlendirerek performansımızı en üst düzeyde tutmaya çaba harcar.
  • Tüm personelimiz görevlerini üstün sorumluluk duygusu içinde, işini severek ve herkese saygı göstererek yerine getirir.
  • Karşılıklı saygı ve güvene dayanan, insan odaklı bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarına kendini geliştirme ve gerçekleştirme fırsatı sunar.
kalitepolitik

TSE ONAYLI YÖNETİM SİSTEMİ BELGELERİMİZ

Bizimle İletişime Geçin

E-Posta ve KEP

bilgi@innopark.com.tr

innopark@hs01.kep.tr

Faks

(+90) 332 999 1494

×

Merhaba :)

Sorularınız ve görüşleriniz için Whatsapp İletişim Hattı üzerinden ilgili birim uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?